Acvit Lipcare Ürün Görseli

Dolgun dudaklar için ne yapmalıyım?

ANINDA DUDAKLARINIZI DOLDURMAK İÇİN BİLGİLER.

Tam, yumuşak dudaklar günümüzde en büyük güzellik trendlerinden biridir, ancak aslında bu görünüm Marilyn Monroe günlerinden beri coveted olmuştur. Kabarık bir ağrının yalnızca baştan çıkarıcı olduğu düşünülmekle kalmaz, aynı zamanda doğal olarak sağlıklı bir görünüm vermenin en basit yollarından biridir. Dudaklarındaki cilt nemli ve sağlıklı görünüyorsa, cildinizin ve vücudunuzun geri kalanının aynı şekilde hissetmesini sağlamak için çalıştığınız neredeyse verilmiştir. Peki nasıl dudaklarını tombul yapıyorsun?

En basit yollardan biri, Sadece Kissed Dudak Koruyucularımızı kullanmaktır . Palmitoil Oligopeptid gibi hidratasyonu artırarak kolajen sentezini uyararak dudaklarını tıkamış olduğu belli peptitleri içerirler. Peptitler çalışmak için zaman alır, ancak düzenli kullanım ve uygulama ile sonuç gösterdiği kanıtlanmıştır, bu nedenle dudaklarınız doğal ve pürüzsüz görünür.

dudaklarınızı dudak kurşun kalem ile dolgunlaştırmak nasıl yapılır, sadece dudak öpücüğünden, saf glos ruj rujdan,

Dudaklarınıza Makyaj Yaparak Dolu Bir Şekle Bakmak

Dudaklarınızı daha büyük göstermek için daha acil bir yol arıyorsanız, burada en iyi dudak tıkaç makyaj ipuçlarımız vardır:

1) Her gün eksfoliye edin.

Dudakların kuru, susuz ve pul pulysa, ışığı yansıtmazlar ve cansız görünürler. Sugar & Butter Lip Exfoliator / Plumper’ın şeker tarafı  gibi yumuşak bir dudak fırçasıyla her sabah dudaklarınızı eksfoliye edin . Çok sert değil, ancak herhangi bir gevreği dudaklarınızdan çıkarmak için yeterli sürtünme sağlar. Değil söz, lezzetli tadı! Eksfoliyasyon aynı zamanda dudak bölgenizdeki dolaşımın artmasına, renk eklenmesine ve dudaklarınızın doğal olarak daha büyük görünmesine yardımcı olur.

2) Çıplak bir temel oluşturun.

Dudak çizgisine biraz yardımda bulunmayı planlıyorsanız, baştan başa bütün dudak bölgelerinizi yaparak başlayın. Dudaklarınızın taslağına saklayıcı uygulayın ve merkezinize doğru karıştırın, böylece gerçek dudak çizgisini saklıyorsunuz. Ardından, ayarlamak için saklayıcının üstüne biraz toz uygulayın. Bu hüner, dudak kalemi için düzgün bir kanvas oluşturur ve dudak renginin hareket etmesini önlemeye yardımcı olur.

3) Dudak çizgisine yakın kalın.

Doğal dudak çizgisinden fazla uzaklaşmayın – Jane, vermilion sınırının (dudak çizgisinin sırtı) hemen dışında astarlanmasını önerir, ancak deriye değil. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için, tüm dudağını astarla da doldurun.

4) Karanlık dudak gömleklerini geçirin.

Dudakların daha geniş görünmesini sağlamak için, çıplak, pembe çıplak veya nötr Dudak Kalemi ile dudak çizgisinin birazcık doğrayın . Koyu renkli dudak kalemleri daha küçük veya daha ince dudaklar yanılsamasına neden olabilir ve ağzınızı tam ve bol miktarda değil de düz gibi görünebilir hale getirebilirler. Global Makeup Educator Hannah Hatcher, “Sevdiğiniz küçük siyah elbise hakkında düşünün” diyor. “Neden onu bu kadar çok seviyorsun? Çünkü zayıflıyor! Aynı düşünce dudak kalemi tercihleriniz için de geçerlidir. ”

5) Alt dudağınızı vurgulayın.

Dudaklarınıza dolgunluk hissi vermek için alt dudağın ortasına bir ışık ipucu ekleyin. Bu görünümü elde etmek için kullanabileceğiniz bir çok ürün var. Bir ombré efekti için temel renginden daha açık tonda bir ruj eklemeyi deneyin. Parlaklığını vermek için alt dudağınıza biraz dudak parlatın veya Moonglow, Rose Dawn veya Sunbeam’deki Dört Bronzlaştırıcılarımızı kullanın ve alt dudağın ortasında küçük bir miktar patlayın. Dudak renginiz açıkken, ancak herhangi bir parlaklık katmadan önce herhangi bir pudra uyguladığınızdan emin olun.

6) Parlak, parlat, parla!

Biraz parlak, dudaklarınıza ışık yansıması ve dolgunluk katar. Pudranızı artırmak istiyorsanız, PureGloss Dudak Parlatıcı kullanın . Tek başına giyebilir veya en fazla sevdiğiniz dudak renginin üzerine ekleyebilirsiniz.

7) Küpidinizin yayını vurgulayın ve alt dudağın altına.

Dörtlü Bronzlaştırıcılarımızda veya Beyaz Göz Kaleminde daha açık gölgelerden birini kullanarak ağzınızın yüksek noktalarındaki ışık illüzyonunu yaratın. Üst dudağın üzerindeki cupid yayının hemen üstünde ve dudak çizgisinin hemen altına küçük bir miktar uygulayın. Kesin çizgiler olmadığı için parmak uçlarınızla iyi harmanlayın.

8) Dudaklarınızın altına küçük bir gölge ekleyin.

Bazı makyaj sanatçıları, suya dirençli açık kahverengi Göz Kalemi kullanarak alt dudaklarınızın altında çenenizde küçük bir gölge oluşturarak dudaklarını tombul yaparlar. Bunu yaparken son derece dikkatli ol, sakalla sonuçlanacaksın! Bu 3D efekti oluşturmak için bilekten hafif bir fley yeterlidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )