Acvit Lipcare Ürün Görseli

Dolgun dudaklara için ne yapmalı ?

dolgun-dudaklar-300x225Dolgun dudaklara için ne yapmalı ?

Her kadının hayallerin de dolgun dudaklar yer almaktadır. Dolgun dudaklara için ne yapmalı ? Sorusu da kadınların ilgi alanlarına girmektedir. Sizler de dudaklarınızın daha dolgun görünmesi için bazı egzersizler yapabilirsiniz. Yaptığınız egzersizler hemen sonuç vermese de zaman için de arada ki farkı sizler de göreceksiniz.

Bu egzersizleri yapmadan önce ilk olarak ılık daha sonra da soğuk su ile dudaklarınızı yıkamanız gerekmektedir. İlk egzersizi yapmak için öncelikle dudaklarınız germeniz gerekmektedir. Daha sonra ağzınızı hızlı bir şekil de açıp dudaklarınızı kapatmanız gerekmektedir.

Bu hareketleri yaptıktan sonra yüzünüz de bir rahatlama meydana gelecektir. Bu rahatlamayı hissettikten sonra dudaklarınızı sağa ve sola hareket ettiriniz. Bundan sonra yavaş bir şekil de dudaklarınız ile 8 çizmeye başlayın.

Bu işlemi düzenli olarak tekrarladığınız da belli bir zaman sonra dudaklarınızın daha dolgun bir hal aldığını görebileceksiniz. Sizler de daha dolgun dudaklara sahip olmak için bu egzersizler den yardım alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )